Msze ¦w. w dni powszednie
(od poniedziałku do soboty)
Ko¶ciół pw. ¦w. Stanisława Bpa
godz. 9:00
Ko¶ciół Parafialny od wtorku do soboty
godz. 18:00
---------------------------
Msze ¦w. w niedziele
Ko¶ciół Parafialny
godz. 10:00 – suma, 11:30
Ko¶ciół pw. ¦w. Stanisława Bpa
godz. 8:00 i 18:00
---------------------------
Nowenny do MB Boreckiej
(w każd± ¶rodę)
Ko¶ciół Parafialny
godz. 18:00
---------------------------
I Czwartek m-ca
(Godzina ¦więta)
Ko¶ciół pw. ¦w. Stanisława Bpa
godz. 9:00
---------------------------
I Pi±tek m-ca
(nabożeństwo do Serca Pana Jezusa)
Ko¶ciół pw. ¦w. Stanisława Bpa i Parafialny
godz. 9:00 i 18:00
---------------------------
Apel Fatimski
(w 13-tym dniu msc. od maja do paĽdziernika))
Ko¶ciół Parafialny
godz. 20:30
Plan Kolędy i spotkań duszpasterskich przedstawicieli rodzin
w AD 2022/2023
Wtorek 27.12.2022.r. od g. 14.oo Ul. Gogulskiego i Farna. g. 19.oo Msza ¶w. w/w i Skoków, Skokówko
Czwartek 29.12.2022.r. od g. 14.oo – Głosiny od str. Gostynia g. 19.oo Msza ¶w. w/w i Siedmiorogów I
Pi±tek 30.12.22.r. od g. 14.oo - Rynek od Dworcowej do Zdzieskiej g. 19.oo Msza ¶w. w/w i Siedmiorogów II
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 02.01.23.r. od g. 14.oo – Rynek od Zdzieskiej do Dworcowej g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Trzecianów
Wtorek 03.01.23.r. od g. 14.oo M Konopnickiej od Dworcowej g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Leonów i Ciemlice
Czwartek 05.01.23.r. godz. 14.00 – ul. Powst Wlkp. 4 – 26. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Lisia Góra, Droga Lisia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 09.01.23.r. od g. 14.oo – ul. Powst Wlkp. 44 – 37 g. 18.oo Msza ¶w. przeniesiona na wtorek
Wtorek 10.01.23.r. g. 14.oo – ul. Powst. Wlkp. 3 – 1. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Karolew od nr 1 do 17
Czwartek 12.01.23r. g. 14.00 – ul. Zielona od pocz±tku do nr 14 g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Karolew od nr 18 do 20
Pi±tek 13.01.23.r. g. 14.00 – ul. Zielona od nr 15 do końca g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Karolew od 21 do końca
Sobota 14.01,23 g. 13.oo – ul Powstańców Ziemi Boreckiej, Powst. Wlkp. nr 38 aa i pozostałe
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 16.01.23.r. od g. 14.oo – ul. Dworcowa nr 1 – 25 g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Os. 600-lecia całe
Wtorek 17.01.23.r. g. 14.oo – ul. Dworcowa 26 – 47 g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Pogorzelska, Powst. Boreckich
Czwartek 19.01.23r. g. 14.00 – ul. Dworcowa 48 – 65 g. 18.oo Msza ¶w. w/w i W±ska i Skokowska
Pi±tek 20.01.23.r. – ul. Jeżewska od strony Jeżewa g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Bojanowskiego, Graniczna
Sobota 21.01,23 g. 13.oo – ul. Szosa Jaraczewska od str. torów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniedziałek 23.01.23.r. od g. 14.oo – ul. Kilińskiego od nr 1. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Zdzieska, Jaraczewska
Wtorek 24.01.23.r. g. 14.oo – ul. Żeromskiego od nr 1. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i KoĽmińska, Zdzież
Czwartek 26.01.23r. g. 14.00 – ul. Mickiewicza od 1. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i Sienkiewicza, Powst. Wlkp. 3 – 1.
Pi±tek 27.01.23.r. – ul. Słowackiego od nr 1. g. 18.oo Msza ¶w. w/w i ul. Sportowa, Szkolna, Asnyka
Sobota 28.01,23r. g. 13.oo – ul. Sienkiewicza od nr 1
Wymienianki 2022/2023
„¦więt± i pobożn± jest rzecz± modlić się za Zmarłych” (por. 2 Mch 12,44-45)
MIŁOSIERDZIU Bożemu, modl. Ko¶cioła polecamy naszych zmarłych
¦p.; Piotra Kieniewicza, zm. z r. Ozimków, Hajdasz, Jacka Ćwiertnie, ¶p. Marcina Bartkowiaka, ¶p. Mariana, Helenę, Kazimierza Nowackich, Jerzego Greinera, Marię, Andrzeja, Józefa, Helenę Dolatów, Danutę Bajer, ¶p. Władysławę, Władysława Antoniewicz, ¶p. Stefana Konarkowskiego, zm. z r., ¶p. Joannę, Stanisława Szwałek, zm. z r., ¶p. Mariana Ginter, ¶p. Jana, Katarzynę Wira, zm. z r., ¶p. Jadwigę, Franciszka Gałczyńskich, Kazimierza Opyc, ¶p. Stanisława Gałczyńskiego, zm. z r. Krakowiaków, ¶p. Czesława, zm. z r. Paszkierów, ¶p. Zofię i Józefa Langiewiczów, ¶p. Lidię i Mariana Klaczyków, ¶p. Czesława Szymczaka, zm. z r., ¶p. Genowefę, Marię, Romana Janiuk, zm. z r., ¶p. Wandę, Władysława Paradysz, zm. z r. Kopeciów, ¶p. Grażynę Paradysz, ¶p. Bogdana Płuciniczaka zm. z r. Antonowiczów, ¶p. Władysławę, Stanisława Błaszczyków, Jadwigę, Franciszka D±browskich, ¶p. Mariana Adamczaka, ¶p. ks. Jana, Stanisławę, Antoniego Knaziów, Cecylię, Elżbietę Kramarczyk, Władysławę, Antoniego Wawrzyniaków, ¶p. Marka Franciszka, Kazimierę Idczaków zm. z r., ¶p. Reginę Kreczmer, zm. z r., ¶p. Leona, Teresę Kręciołków, ¶p. Bronisława Winnowicza, zm. z r. Witkowskich Przybylskich, zm. ks. Ireneusza i Przemysława, ¶p. Józefa Ługowskiego, syna Józefa i zm. z r., ¶p. Helenę, Kazimierza Gruchałów, zm. z r-n; Gruchałów i Dopierałów, Teklę Antoniewicz, ¶p. Stanisławę, Alfonsa Kasperkowiaków, ¶p. Stefana Gruchała, zm. z r., ¶p. Marię, Feliksa Andrzejczak, zm. z r., ¶p. Urszulę Nowack±, ¶p. Bronisławę Go¶ciniak, Józefę, Brunona ¦pitalniak, ¶p. Helenę, Franciszka Sowińskich, Janinę, Ludwika, Mieczysława Teodorczyk, Franciszkę, Jana Szymczak, ¶p. Janinę i Mariana, Kazimierza Weis, zm. z r., ¶p. Marię, Józefa Roszaków, zm. z r-n; Roszaków, Stanikowskich, Mieczysława Galusińskiego, zm. z r., Franciszkę Durka, zm. z r., ¶p. Krzysztofa, Mariannę, Mariana Dunaj, zm. z r., ¶p. Józefa, Kazimierę Pierzchałów, zm. z r., ¶p. Helenę, Teodora, Zenona Olejniczaków, Krystynę, Jana, Przemysława, Krzysztofa, Barbarę Wika, ¶p. Mariana, Stanisławę, Jana, Andrzejak, zm. z r., Józefę, Franciszka, Kazimierza Szadel, Zofię, Józefa Tyrakowskich, Mariana, Janinę, Józefa Łuczak, Agnieszkę, Józefa, Bogdana Moszko, ¶p. Mirosławę Grobeln±, zm. z r. Grobelnych i Walczaków, ¶p. Jana Grze¶kowiaka, zm. z r., ¶p. Stanisława, Franciszkę, Piotra Długich, Anielę Kaczmarczyk, zm. z r., ¶p. Władysława Brzęckiego, Marię i Jej syna Dariusza Awęckich, ¶p. Tadeusza, Grobelnego, zm. Rodziców i Te¶ciów, ¶p. Kazimierza Kornatowskiego, ¶p.
zm. z rodzin; Juszczaków, Kasprzaków, Lorków, Ordaników i ¦wi±tków, Zuskich, Sychowskich, Zwolińskich, Czarlińskich, Pogonowskich, Remiszewskich, Matuszaków, Wizów, Kozłowskich, Chudych, Grobelnych, Witczaków, Kurdów, Pierzchlewiczów, Witczaków, Matyszczaków, Smolarków, Wojtkowiaków, Hosków, Teodorczyków, Sowińskich, Szymczaków, Sobańskich, Krajewskich, Nowaków, Robakowskich, Grze¶kowiaków, Naskrętów, Skrzypczaków, Tomczaków, Wojciechowskich, Michałowskich, Bartkowiaków, Skokowskich, Dopierałów, Skrzypczaków, ¦pitalniaków, Kowalewskich, Jankowiaków, Kałamuckich i Zygmuntowiczów,
Ks. Abpa Antoniego Baraniaka, Ks. Abpa Jerzego Strobę, Ks. Abpa Juliusza Paetza, zmarłych kapłanów; ks. Tadeusza Piaczyńskiego, Antoniego Serwatkę, Feliksa Durewicza, Stefana Pawłowskiego, Wiktora Koperskiego, Edwarda Jęczkowskiego, Stanisława Chmielewskiego, Stefana Dudziaka, Antoniego Adamskiego, Stefana Drygas, Janusza musiał, księży; Stronkę, Uramowskiego, Koralewskiego, Małka, Zimniewicza, Szymańskiego, WoĽniaka, Kasprzaka, Piechockiego, siostry zakonne, które pracowały w naszej parafii, zm. Dobrodziejów naszej parafii, zm. w czy¶ćcu cierpi±cych,
zm. w ostatnim czasie; ¶p. Teresę Kręciołek, Krystiana D±browskiego, Teresę Jędrkowiak, Apolonię Kosmalsk±, Zygmunta Mróz, Franciszka Kaczmarczyka, Aniele Nawrot, Marię Merczyńsk±, Lecha Dudkowiaka, Marzenę Buchner, Marię Dopierała, Kazimierza Mikołajczyka, Mariana Kasprzyk, Jacka Giglewicz, Mariannę Konarczak, Marię Dolatowsk±, Michała Mołczyńskiego, Urszulę Byzdra, Czesławę Szymczak
1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 16